Gizlilik Politikası

Kıymetli okuyucu ve ziyaretçilerim Değmesin yağlı boya  sitesi olarak burayı ziyaret eden okuyucularımın güvenli sansürsüz keyifli bir şekilde vaktini değerlendirerek,anlamlı yazılar okumasını ümit ediyorum.

Sitede geçirilen zaman ve istifade edilen içeriklerin size en iyi şekilde yansıması için prensip olarak belirlediğim unsurları sizinle de paylaşmak görevimdir.


  • Ziyaretçi olmak
  • Takip etmek için sebepler
  • Paylaşmak için yayınlar
  • Yapılan yorum ve türleri
  • Sosyal medyadaki hesaplarım
  • Sizi dinliyorum


Ziyaretçi olmak:

Siteye gerek her hangi bir arama sonucu gerek başka bir blog/site veya sosyal medya hesabı üzerinden ziyaret eden şahısa itici gelecek,onur ve değerlerine zarar verecek hiç bir içeriğin yer almamasına önem gösteriyorum.Amacım niyetim faydalı içeriğin yer alması ve bunlardan okuyucularımın istifade etmesidir.
Hiç bir şekilde din/dil/ırk ayrımı yapılamaz,incitici iğneleyici sözler içeren cümleler kurulamaz.

Takip etmek için sebepler:

Sitemde yer alan konuların evvela okuyucularımın ne düzeyde ilgi alanına girdiğini düşünerek konu seçimi yapmaktayım.
Bu konular üzerinde yazarken veya hazırlık esnasında en yüksek derecede anlaşılır olması ve en net ve yalın bir dil ile anlatılıp hazırlanmasına özen göstermeye çalışıyorum.Yapılan yorum ve türleri:

Sitede yazılan her hangi bir yorum veya belirtilen her hangi bir görüş hiç bir şekilde tatrışmaya sebebiyet verecek boyutta değildir.
İncitici kırıcı yorumlara izin verilmemektedir.
Saygı ve nezaket çerçevesi önplandadır.
Küfür asla barınamaz veya reklam amaçlı konular ile alakalı olmayan yorumlar yayınlanamaz.

Sosyal medyadaki hesaplarım:

Vaktin kıymetini ve zamanın olabildiğince verimli geçmesini savunan ve bizzat hayatımda uygulamaya çalışan biri olaraksosyal medya hesaplarımda yine sitemde yer alan konuları paylaşarak daha geniş bir kitleye ulaştırmayı amaçlıyorum.

Öylesine yazılmış,yazılmak içinyazılmaış,dikkat çekmek için yayına alınmış içerik bulunmamakta ve üye ile takipçiler bu tür içerik ile meşgul edilmemektedir.

Sosyal medya hesaplarım:

Facebook
Twitter
Instagram
Pinterest
Google+
Youtube


Sizi dinliyorum:

Özel olarak dile gelmesini istenilen bir konu mevcut olunca iletişim formu yoluyla elektronik posta adresimden bana ulaşmanız mümkün.Maillerin üçüncü şahıs veya kurumlara verilmesi asla söz konusu değildir.Mail adresinize gereksiz veya reklam içeren e-postalar gönderimi yapılmamaktadır.
Maillere gün içinde dönüş yapılmaktadır hiç bir mail cevapsız bırakılmamakta dile getirilen her konu dikkate alınıp değerlendirilmektedir.