20 Nisan 2017

Değmesin Yağlı Boya'ya Misafir Yazar Alımı Başlamıştır

Misafir yazar

Değmesin Yağlı Boya bloguna kendi blogu olana veya blogu olmayıp yazmak isteyip sesini duyurmak isteyene hem tanınmak hem blogu olana geri dönüş sağlamak hem ziyaretçi kazandırmak hem Boya'ya renk katmak,özgün içerikte katkıda bulunmak dönemini resmi olarak duyurmakla beraber an itibari ile başlatıyorum!..

ŞARTLAR BASİT NET VE KOLAY


Misafir yazar daha evvel başka hiç bir yerde yayınlanmamış yazılarını özgürce kendi ilgi alanları ile alakalı yazılar yazabilir örneğin bakım/bahçe işleri/seyahat/kitap yorumu/film yorumu/el işleri/teknoloji/sanat/tarih/kişisel.Temel ahlak ve nezaket kuralları içinde yazmasına özen göstermelidir.

Misafir yazar ayda en az bir kez yazma şartıyla misafir yazar olabilir arzu ederse daha fazla yazı da üretebilir.

Misafir yazar burada yayınlanmış bir yayını başka bir ortamda yayınlayamaz ancak Değmesin yağlı boya aracılığı ile sosyal ortamlarda arzu ettiği kadar paylaşımda bulunabilir.


Sevgili dostlarım,bloglularım veya blogsuzlarım,okuyucularım ve dostlarım blogumda kendi tarz ve ilgi alanında yazmak isteyen kalemlere yer vermek istiyorum.
İlgilenen arkadaşlar iletişim formunu kullanarak isimlerini yazdırıp yerlerini hemen ayırtabilirler..

Sevgilerimi gönderiyorum maillerinizi heyecanla bekliyorum.


Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

18 yorum:

 1. Güzel bir etkinlik.Emeğinize sağlık.Daha önce misafiriniz olmuştum.Çok misafirperver bulmuştum sizi.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim her zaman kapım açık.

   Sil
 2. Ya ben bir ara kalkışmıştım bu işlere de olmamıştı.Ama umarım hayırlısı olur canımcım ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayırlısı canım ben yeni tecrübeli bloggerlara da yeni blog açanlara da özellikle yer vermek isterim.Sen de istediğin zaman yazabilirsin.

   Sil
  2. Çok teşekkürler canımcım şu sınavı bir atlatsam blog alemine dalacağım da😂😂😍

   Sil
  3. Başarılar dilerim canım 💕

   Sil
 3. Güzel ve olması gereken bir girişimdi..Beklentilerinin karşılanacağını ve misafir yazarların bu blogu tercih edeceğini biliyorum. İyi bloglar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizi de bekliyoruz efendim teşekkür ederim :)eksik olmayın.

   Sil
 4. Konuk yazarlığı uzun süredir ihmal etmiştim fakat fırsat bulduğumda tekrar girişimde bulunmak itiyordum. Sanırım sizin için bir yazı hazırlayıp gönderebilirim. Zira sadece eski, özgün, kaliteli ve önü açık bloglara misafir olmak düşüncesindeyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başka bir yerde misafir olmak aslında çok güzel bir şey ben yıllar evvel yazdığım bir yazımdan dolayı geri dönüşümler alıyorum faydası kesinlikle var..yazının yayınlanacağı yer de çok önemli ne kadar saygınsa bana göre o kadar iyi kalite yavaş yavaş inşa edilen bir şeydir bana göre.
   Yazınızı severek yayınlarım,bekliyorum efendim.

   Sil
 5. Bence de güzel bir etkinlik.Derya'nın blogunda konuk yazarlık yapıyorum ama pek yazamadım ona da.Sadece bir tane yazabildim.Biraz daha fazla zaman ayırmak gerekiyor sanki.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Unutulmaması gereken bir şeydir inanın bir hazine gibidir aylar yıllar sonra o yazıyı gördüğünüzde mutlu olursunuz 🙃

   Sil
 6. iyi fikir :D ne güzel şeydir misafirlik :D

  YanıtlaSil
 7. Keşke kendime güvensem her ay yazamam ama arada yazarsam yayınlarmısın tatlım blogunda yer almak onur benim için:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir çok geri dönüş aldım bu yayından sonra misafir yazar olmak isteyen çok ancak düzenli yazmak kendilerine biraz zor geldi dolayısıyla esneklik göstererek istediği kadar yazabileceklerini söyledim,seni tekrar buradan da okumayı isterim💕

   Sil