18 Mart 2017

Bez Çanta - Kumaş Keseler - En Doğalından En Yerlisinden


Tüketici olarak biz plastik veya naylon poşetlerden çok bir kereliğine mahsus değil,sürekli kullanılacak vicdanen rahat olacağımız bez çanta ve torbaları tercih ediyoruz artık...hangimiz tencere takımını alıp taşıdığı çanta veya torbaları atmaya kıyabildi?


Ben şahsen kıyamıyorum neden çünkü her biri o kadar güzel üretlmiş ve tasarlanmış ki üzerinde firmanın logosu olsa bile o ambalajı evin içinde veya dışındabile kullanmak isterim.

Size hem çok hijyenik hem yüksek teknoloji ile üretilen hem dünyada bir ilke imza atmış hem de yerli malımız olan Net Pak Ambalaj firması ile ilgili bilgi vermek istiyorum.

İster küçük ister büyük çanta veya poşetler ürün yelpazesinde yer almaktadır,dış görünümleri dışında üretilen sistem ve kullanılan malzemeleriyle de dikkat çeken oldukça sağlam son derece çevre dostu bunun yanısıra çok güzel ürünler bulmanız mümkün.Mağazaların nerdeyse tüm ihtiyaçlarına çözüm sunan firma alanında bir çok yeniliğe de imza atmış bulunuyor.Hem fiyat bakımından uygun hem de en önemlisi çevreye olabildiğince zarar vermeden ürünler üretme gayretinde olan Net Pak Ambalaj Türkiye'nin en ünlü markaları ile de işbirliği sağlamış özgün çalışma ve çözümler sunmuştur.

Sitelerine uğrarsanız bir çok ürünle karşılaşacak geniş ürün yelpazesine şaşıracaksınız,ben şaşırdım çünki hatta şaşırmakla kalmayıp bir çoğunu da özellikle beğendim.Market poşetleri de pek güzel! hem de  %100 geri dönüşümlü..

Türkiye'nin önde gelen markaların ürünlerini alıp evimize geldiğimizde  o güzel poşet ve çantaları gözümüz gibi saklarız ya işte o güzel ürünlerin üreticisi Net Pak Ambalaj'dır..
Kullanmak için kıyamadığımız bu güzel poşetlerin neden bu kadar tercih edildiği şimdi daha iyi anlaşılmaktadır.

Hem sağlıklı hem çevre dostu hem de oldukça sağlam ve kaliteli olduklarından sadece bir kez değil olabildiğince kullanmak isteriz.

Daha fazla ürün daha fazla bilgi,hayranlık uyandıran referansları görmek,alanında öncü firmanın ürünlerini yakından tanımak ve incelemek için hemen bugün ziyaret edebilirsiniz..Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

4 yorum:

 1. Kağıt poşetler ve bez çantalar, torbalar şimdiki naylon ürünlerin yerine kullanılsalar kirlilik hemen durağanlaşır. En büyük kirlilik plastik maddeler olduğunu biliyorum. Adeta doğa katlediliyor bunlarla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Doğru öncülüğü firmalar yapınca insanlar da bir süre sonra seçimlerini doğal ürünlerden yana yapıyor.

   Sil
 2. bence naylon poşetler yerine avrupa ve amerikadaki gibi kagıt ambalajlar kullanılmalı hem daha sağlıklı insan sağlığı için. Yazını çok beğendim zaten çok güzel bir bloğun var :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında sağlıklı plastik de var ama sanırım bunların üretim esnasında kullanılan çevre dostu dönüşümü için özel filtreler var ve tabii ki bunlar maliyetli ama en iyisi bildiğimiz malzemelerden üretilmeleri;kağıt kumaş vs..
   Sizin blogunuz da pek hoş hanfendi haksızlık etmeyin😘

   Sil