27 Şubat 2017

Nokia 3310 - Efsane Geri Döndü

Nokia 3310 - İlk Çıkan

Bizi cep telefonuna en çok yaklaştıran en çok alıştıran telefonların öğretmeni diye tabir edeceğim telefonun tekrar piyasaya sürülmüş olmasını eşimden öğrendim.

Tasarımını birazcık değiştirmiş olmalarına rağmen ve özelliklerine de birazcık daha özellik eklemiş olmalarına rağmen bir zamanlar bir çok kişinin elinde olan ve kanımca en çok sevilen telefonun yine aramızda oluşu nostaljik duyguların kabarmasına sebep olmuştur.

Hatırla mısınız?

Tuş takımlarının dahi komple çıktığını ve bunları temizlediğimizi?
Tuş kilidi olmasıan rağmen pilini çıkartıp hızlıca açtıktan sonra menüye kolayca ulaşabildiğimizi?..bu ve bu gibi şeylerı elbette yeni Nokia 3310'da bulmamız mümkün değil ancak en azından tuş takımlarına sahip olması sevindirici.


Nokia 3310 - 2017 Yeni Görünüm


Nokia 3310'nun fiyatı da 52 dolar kadar olduğuna göre bir çok kişi sırf bir daha kaybetmemek adına sahip olmayı düşünebilir.

İçinde pek bi meşhur olan yılan oyunu da var pil ömrünü de uzatmışlar..yeni görünümünü beğendiniz mi?

Şahsen Nokia 3310 bir zamanlar severek kullanan biri olarak eskisini daha çok güzel bulduğumu söylemek isterim,evet Nokia 3310'u anımsatan bir tasarım olmuş yeni eklenen özellikler de güzel ama keşke eskisi gibi olsaydı demiyor da değilim..

İnternetsiz,saf bir cep telefonu olarak tasarlanmasını daha çok isterdim.Bu akıllılar beni fazlaca meşgul ediyor çünkü :)

Siz ne düşünüyorsunuz?

Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

22 yorum:

 1. eski Nokia'nın tadını hiçbirşey vermez bence...

  YanıtlaSil
 2. Eşim hala bunun eski versiyonunu kullanıyor...

  YanıtlaSil
 3. Dün akşam Can'a çıkar çıkmaz alacağım bundan dedim. Heyecanla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 4. Yanıtlar
  1. Hani bazı şeyler aynı kalsın deriz ya işte bu da öyle bişey..eskisi gibi kalsaydı benim de daha çok hoşuma giderdi sanki.

   Sil
 5. Artık sende herkes gibisin Nokia 3310 :D bence de eskisi çok daha iyi

  YanıtlaSil
 6. Rahmetli babacigimin telefonuydu olinceye kadarda kullandi.
  Simdi anacigiminntelefonu oda galibanolesiye kadar kullanır.benimde uilla yili kullandigim esim akillisni almis diye sinirlenip ne güzel sapasaglam bor emektar telefonum varken napayim bu kiytirik seyi diye isyan edince ( bu arada kiyritikta çelik kasa a 7 oluyor😁)esim kizmisti ulen milletin karisi al diye kavga eder benimki de aldin diye kavga ediyor demisti.ama bir hafa sonra kasti kilitlendi formata servise gitti.
  Diyecegim onlar yeniden çikainndoye uzun zaman iç gevirennbiri olarak aynisinin cikmasini isterdim..
  Internetsiz sade yilan oyunuda var ver cocuga oynasin dusse kirilacak derdi yok
  Sadece konusma ve mesajlasmaya yariyor.adi uzerinde telefon yani zaten bu amac için uretilmisler ama şimdikiler amacinin disinda herseye hizmet ediyor...
  Çenem dustu bugun yahuuu😚😚

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Niye beğenmiyorsun sen ya eşin doğru demişsana;)

   Bugün senin günün olsun kardeşim hiç sorun değil.💕

   Sil
 7. 😙😙❤❤💛💜💚💙💌☕☕

  YanıtlaSil
 8. Eskilerin efsanesi hiç kuşkusuz :) Ancak günümüzde ne kadar ihtiyaçları karşılar emin değilim. En azından benim için yeterli olmaz kesinlikle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Efsane olarak kalması daha iyi olurdu belki doğru şimdiki telefonlarda yok yok.

   Sil
 9. Kayınvalidemin telefonu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hala çalışıyor ve kullanıyorsa ne mutlu ona💕

   Sil
 10. Ah daha bu sabah gördüm fotoğraflarını. Kesin çok satılacak. Şarj süresi, dayanıklılık önemli. Eskisi çook güzeldi evet ama yenisi de pek bi yakışıklı :)))

  YanıtlaSil
 11. Hiç değişmeden çıksaydı insanlar maça gitmeden maç bitiminde futbolculara atmak için alırdı(!) Bu niyeti bi yerde okumuştum birinin yorumunda sosyal medyada :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle yapmazlar inşallah acıtır o şiddete hayır😊

   Sil