3 Şubat 2017

Gerçekten Kaç Yaşında Görünüyorsun - Merak Edenler BurayaYaşınızı tahmin edenler bazen dudaklarından dökülen iki sayı itibari ile sizi üzebilir havaya uçurabilir de..yaşımı gösteriyorum veya ne kadar gösteriyorum diye merak edenler varsa bunu öğrenmek için çok iyi bir site de var..

Siteye girip cep telefonunuzda mevcut bir resmi girerek kısacık bir yüz taramasının ardından size gerçekten kaç yaşında olduğunuzu söylüyor..

Biraz cesaret işi aslında..veya yüklenen resme de bağlıdır biraz ama sonuç kimilerini mutlu kimilerini de mutsuz edebilir..

Denemek isteyenler buraya tıklayabilir,
Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

11 yorum:

 1. bana hakaret etti biraz:) 54 yaşında dedi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Abartmış mı biraz bana mı öyle geldi ben seni gencecik bıraktım cankuş :)

   Sil
 2. Ehehe sana mı programa mı teşekkür etsem bilemedim. Ya da dün gece uyuyamadığım ve aşırı kilo aldığım için yüzümün şiş olmasına mı teşekkür etsem. 35 çıktım, ay ne güzel :) Bu gazla neler yaparım ben şimdi :D

  YanıtlaSil
 3. Gülümsemeyen halimle denedim 39, mesaj alındı mı bilmem :D

  YanıtlaSil
 4. Bende İlk denedim 35 yaptı beni ya :))) ikinci sefer denedim 26 çıktı bende anladım ya :))) ama güzeldi teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 5. 24 dedi bana da çok mutlu oldum. Ben bir ay sonra kırkıma merdiven dayıyorum çünkü:)))

  YanıtlaSil
 6. İnanamıyorum bana 19 değişimi....ayyy çok mutlu oldum. 13 yaş genç gosteriyorum ( mu acaba)

  YanıtlaSil
 7. Şimdi başka fotoyla denedim 21 çıktı.yine de fena sayılmaz. ;)

  YanıtlaSil
 8. Bu telefonlar ile yapılamayacak şey yok😜😜

  YanıtlaSil
 9. Çocuk gibi 6 - 7 tane fotografla denedim. En son 43 -45 diyince bıraktım :)
  Fark ettim ki yaz sonrası güneş yanaklarını büyük söylüyor.

  YanıtlaSil
 10. Bu yayın yorumlarını ertelediğim için özür dilerim arkadaşlar anca fırsat bulup dönüş yapabiliyorum beni de ilk denemede 26 yaşında çıkardı bir kez daha denediğimde ise 40'lı sayılar verdi korktum🙈sanırım yüklenen resmin durumuna da bağlı biraz :)
  Hepinize teşekkür ederim şu var ki çok büyük fark vermiş olması doğruluğunu değil tam aksini ispatlıyor olabilir ama eğlenceli bir uygulama:)
  Sevgiler.

  YanıtlaSil