24 Şubat 2017

Çocuklar İçin Tasarlanmış 9 Muhteşem Ürün

Çocuklar için tasarlanmış bir dünya dolusu ürün mevcut,akla hayale gelmeyecek ürünler,ilginç ürünler,benzersiz ürünler,ürün olan veya olamayan ürünler,saçma ürünler zekice tasarlanmış ürünler...

Çeşitleme artırılabilir ancak o kadar vaktimiz olmayabilir,on adet olmasını isteyip dokuza karar verdiğim aşağıdaki ürünler günlük kullanıma hem daha uygun hem de sağlık için de yardımcı olabilecek nitelikte eh biraz da eğlenceli olanları var ama tabii ki asıl amaç çocuk büyüten gayretli insanlara faydalı olmaları..

En güzelini en sona bıraktım favorim o oldu.!

© Hatch Baby  

Günlük olarak bebeğin ağırlığını ve fiziksel gelişimini cep telefonuna indirilen bir uygulama yardımıyla takip edip kontrol edebilme imkanını sunan bebek alt değiştirme döşeği..doktora gitmeden de annenin bebeğinin gelişimine dair bir çok bilgiye her gün kolayca ulaşması bakımından oldukça güzel bir ürün.
© GoodBaby  

Dört kilogram ağırlığında,katlanabilen kolayca taşınabilen dünyanın en pratik bebek arabası diye buna derim...hem yer tutmaz hem sıkıntı yapma hem de alabildiğine pratik!..
© Temptraq
Ateşi olan bir bebeğin anne ve babalar için ateşi ölçüp takip etmenin ne olduğunu az çok biliriz,kullanımı oldukça pratik olması dışında cep telefonuna indirilen uygulaması sayesşşnde ateşölçer sticker gece boyunca çocuğun ateşini düzenli ve tam olarak ölçerek yükselmesi durumunda anne-babalara uygulama sayesinde haber verip durumu fark etmelerinde yardımcı oluyor.Bu ürünü çok beğendim.
© Vigilant  


Çocukların diş fırçalama derdi her daim bizim derdimiz oluyor genelde doktorlar çelişkili davranıyor bazen çocuk kendi fırçalamalı bazen anne baba dişlerin gerçekten iyi fırçalanıp temizlenmesi için yardım etmeli dedikleri oluyor.
Akıllı diş fırçası Bluetooth teknolojisi ile yine cep telefonuna bağlanarak çocuğun dişlerini fırçalarken doğru hareketleri yaptığı takdirde puanlar kazandırıp diş fırçalamayı tam bir oyuna döndürebilir.
© ThinkGeek  

Sanırım açıklama yapmama pek gerek yok :)
© Boon  

Banyo yapmak oyun demek oyun demekse oyuncak demek minicik küçücük parçaları köpüklerin içinde aramak bazen kaybetmek bazen oyuncakları nereye nasıl koysam ki diye kafa patlatmak demek veya banyoya girdikten sonra banyodan çıkıp oyuncak arayıp evin içinde koşuşturmak demek.
Tüm oyuncakların banyodan sonra kolayca toplayarak,suya tutup kolayca durulayabilir ardından da banyoda kalıp bir sonraki banyoya kadar fayanslara yapıştırarak depolama fikri,süper!Stroller Bike

Keyifli gezmeler için çok güzel bir ürün daha gördüm,bebeğin kolayca gezdirilmesi ihtiyaca göre bebeğin anneye veya çevreye doğru döndürülebilmesi veya sadece bebek arabası olarak kullanılabilme imkanı var.Çok hoş.
Quinny
Tabii bu da babalar için olsun :)Pee Pee Teepees
Şu muhteşem ürün erkek bebişlerimizin alt açma esnasında çevreyi nemlendirme :)) niyetiyle yapılan sulama çalışmalarını engellemek için düşünülmüştür...başka söze gerek yok...


Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

24 yorum:

 1. bisiklet bebek arabasına bayıldım.....

  YanıtlaSil
 2. o bisikletli bebek puseti bi araba parasi malesef bende pipi örtüsünün ismine bayıldım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En güzeli o örtü desenize hem maliyeti de düşük :)

   Sil
 3. Kizim olduğu için sanirim sonuncusu benim çok ilgimi çekmedi.Ama diger hepsini çok beğendim.Ateşten çok korkan biri olarak o uygulamayada bayildim.Bu bisikletli bebek arabasını bende bebek arabası modellerinde ele almıştım.Kay kay tipli olanın birde motorlusu varmış :) ama hepsi çok güzel ya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ateş ölçeri ben de beğendim bir de banyo kurbağası da hoş hepsi güzel ya :)

   Sil
 4. Hepsiii çok kullanışlı ama bunların yaaaa turkıyede hıcbırı yok ☹️

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel ürünler gerçektende. En çok uçak kaşığı beğendim:))

  YanıtlaSil
 6. katlanan bebek arabası ve bisiklet müthiş...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katlanan araba çok pratik görünüyor.

   Sil
 7. Yıllarca" uçak geliyor, geliyor" dedik... Geldi gerçekten :) Mama önlüğü ile uyumuna da bayıldım.
  Şaka bir yana galiba en çok vucuda yapışan ateş ölçeri beğendim. Hoş, bebek ateşliyken hangi anne, baba uyur? Uyumaz da... Bu anlık ölçüm süper bir şey.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uçak sonunda gelebildi ve onu görmek de güzel :))

   Sil
 8. Hahaha bol bol duş almış biri olarak son ürün iyi olurdu sanırım benim için :D

  YanıtlaSil
 9. Şu banyo ile alakalı olan ebebeynler için bayağı işe yarar diye düşünüyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel düşünülmüş hepsi oldukça faydalı görünüyor.

   Sil
 10. Hepsi çok güzelmiş hele de o bebek arabası :)

  YanıtlaSil
 11. Hepsine bayıldım özellikle ateş ölçer ve diş fırçalama uygulaması süper :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok faydalı bir şeye benziyor o Gülşah hanım benim de favorim o oldu zira ateş bilirsiniz ki tehlikeli olabiliyor bazen insanın gözüne uyku girmiyor.

   Sil