3 Ocak 2017

Burcu Burcu Bir Hayat - Yeni Şablon


Neşeli,çocuk ruhlu,kaktüs sevdalısı,içindeki minik kız çocuğuyla el ele yürüyen bir bayanın blogunu yeniledik kısa bir süre evvel.

Kendisini ifade edebilecek başlık resmini tasarlama aşaması her ne kadar ikimizi de sıkıntıya sokmuş olsa da en sonunda ağzından çıkan ''Tam da beni ifade ediyor!''cümlesi hem yorgunluğu aldı üzerimden hem de çok mutlu etti..pastel tonalrında her tür cihaza esnek ve duyarlı şirin mi şirin bir tasarım çıktı ortaya..

Kaktüs sevdalıları,bakım,sunum gibi ilgi alanları olanların takip edebileceği sıcacık samimi yepyeni bir blogdur Burcu Burcu Bir Hayat..

Yakından incelemek ve takip etmek için:BURCU BURCU BİR HAYAT
Tasarımlarım ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için: İLETİŞİM formunu kullanabilirsiniz - Bu güne dek yapılan bütün şablon tasarımlarıma ve daha fazlasına ulaşmak için BURAYA tıklayın.


Şablon tasarımları ücretlidir.
Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

2 yorum: