6 Aralık 2016

Pon-Pon Topları İle Çok Kolay Duvar Süsleri


Bir evi mükemmel bir şekilde dekore edebilirsin,ama o mükemmel evin içinde kendi el emeğin,severek yaptığın bir parçacık olmazsa o ev yine bir şeylerden mahrum bir şeylerden eksiktir.
Çocukluğumuzda en ziyaret edilesi evler kırlentleri motifli,banyo lifleri örülü,perdeleri dantelli evler olurdu değil mi..neyse bu kadar geriye gidip nostalji ile hüzüne gömülmemizin bize faydası olmayacağı gibi bir getirisi de olmayacak ancak o güzel ziyaret edilesi sıcak ve samimi evlerden bir parça güzellik bir parça samimiyet ve sıcaklık kendi evimize de tabii ki günümüzde bile katılabilir..

Şu güzel pon-ponlar mesela...biraz yün ipi bir çatal bir makastır gerekli malzemesi...ardından da ''Ben yaptım'' deyip mutlu olmak gelir...

Bir kaç yıl evvel bu pon-pon toplardan çok fazla yapmış evin neresine yapıp assam diye düşünüp kalmıştım..ama gerçekten güzellerdi :)
Bunlar ise keçe topları...zevk meselesi demek lazım bu noktada,ki bunlar da oldukça hoş...
Eee çok hoş çok güzeller ama ben bunu da yapamam ki diyenlere özel bir model ekliyorum şuraya.
Olamamış pon-ponlardan duvar süsü' :))


Hayal gücümüzü kullanmamız gerek :)


Güzel kalın..
Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez :)

10 yorum:

 1. Hımmmm, bu sene arkadaşlarla yapacağım partide ponpon mu yapsak acaba. Keyifli olabilir, bir düşüneyim ben bunu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle kolay ki hatta birlikte yapabilirsiniz :) çatalı olan gelsin :))

   Sil
 2. Yaaaa çok güzel olmuşlar ama. Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel olmuş bu hafta kanala koycaktım bende kuru dallarla yazacaktım

  YanıtlaSil
 4. Çatalla nasıl yapıldığını bilmiyorum. Ben karton halka kesip yapıyordum. ama şu tuğladan pencere ile ponponlu ağaç dalları çok güzel fikirmiş.

  YanıtlaSil