16 Ekim 2016

Yaşayan Anılar - Yeni Şablon (Bilgi Yazısı İçerir)Enerji yayılınca sinerji artar,sinerji artınca uzaklar yakın olur hatta tesadüf dediğimiz olay vuku bulur..bir bakmışsın hiç tanımadığın bir insan sana tahmin edemeyeceğin kadar yakında olur,hayat mı yaklaştırır kader mi her ikisi beraber mi bilemiyorum..Hikmeti de eminim ki vardır çünkü Rabbim hiç bir şeyi boşuna yaratmaz hiç bir insan tesadüfen başka biriyle karşılaşmaz..

Kişisel bilgilerine girer diye blog sahibinin adını vermekten geri duruyorum.Kendisi henüz daha çok yeni bu alemde ancak paylaşımları çok faydalı..eminim ki geçen zaman içerisinde yayınların sayısı da okuyucularının sayısı da artacaktır,kendisi tatlı bir insan çünkü..

İnsan birinin avrasını havasını uzakta olsa bile hissediyor,ruh bunda yanılmaz..
YAŞAYAN ANILAR blogunu yeniledim..çok severek üstelik..nerdeyse bu güne dek yapılan ve burada yer alan tüm şablon tasarımlarımda olduğu gibi...neredeyse diyorum çünkü acı tatlı bir çok olay yaşanıyor hayatta biz tatlıları hatırlıyor ve yüreğimize kendilerine yer açıyoruz acılar ise acılı tadıyla geri dursun bizden.

Bu güzel insan ile bu güzel blogu bugün keşfedin arkadaşlar..
Blogumun sağ tarafında şablon tasarımları ile ilgili bir yazı-bilgi mevcut..
Tasarımları ücret karşılığında yapmayacağım bir süreliğine..buana karar vermeme sebep olan faktör ise bu dönemde zamanımın kısıtlı oluşu hayatımın oldukça yoğun olması.
Sözümde duramama isteklere tam olarak cevap verememekten korkarım..böylece bir süreliğine mutlu etmek ve mutlu olmak için şablon tasarımı yapacağım..

Evet,hediye gibi olsun hediye karşılığında olsun bir süre..hem ne güzel şeyler vucüt buluyor bu vesile ile bir bilseniz :)
İlgili duyuruyu yazımın altına da ekliyorum.Ama konumuz sadece bununla ilgili olmadığı için sizi hemen şuraya alayım lütfen:

YAŞAYAN ANILAR blogunun yeni halini görmek için tıklayın.Şablon tasarımı hakkında daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlar İLETİŞİM formunu kullanıp anında bana ulaşabilirler - Şablon tasarımları belirli bir süreliğine ücret karşılığında değil hediye olarak tasarlanacakları ve gerçekten ihtiyacı olanlara öncelik tanınacağı için yine hediye karşılığında yapılmaktadır.Bu güne dek yapılan bütün şablon tasarımlarıma ve daha fazlasına ulaşmak için resme tıklayın.


GÜZEL GEÇSİN GÜNÜNÜZ!!


Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

23 yorum:

 1. kader bizi yaklaştırdı ablacım :) ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel şeyler olacakmış gibi bir his var içimde:*

   Sil
  2. inşallah :) güzel insanlar tanımak bu dunyada artık şanş...

   Sil
 2. Ellerine sağlık ablacım :) Önce bu harika durumdan yararlanmalıyım bloguma eli değse ne güzel olur diye düşündüm.Sonra aklıma geldi de ilk açtığım zamanlar bir sürü tema aradım hepsini tek tek denedim.Senden de yardım almıştım hatta :) Diyeceğim şu ki madem yetiştirebildiğin kadarına olacak gerçekten ihtiyacı olanlara gitsin değil mi? İyi günler diliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Aslıhan ne kadar mükemmel olursa olsun hazır temalar ihtiyaçlarımızız tamamını karşılayamıyor bu bloğu ben de ilk açtığımda çok tema denedim ama beni ifade etmeyen bir şeyleri mutlaka vardı..demek istediğim bir çok kişi harika hazır temalar var demelerine rağmen temayı kullanmaya başlayınca bir şeyleri değiştirmek zorunda kalıyorlar özel olmalı ne olursa olsun bunun taraftarıyım;)
   Tekrar ihtiyacın olursa yine yazabilirsin çekinme olur mu değiştirmek istiyorsan da yenileriz kuzum ;)
   Sevgiler..

   Sil
  2. Allah razı olsun :) çok yormak istemiyorum seni :)

   Sil
  3. Amin cümlemizden..Seni duyan da zor insan sanacak kuzum öyle deme ya.

   Sil
 3. Çok beğendim gerçekten çok güzel olmuş. :) Aslında tasarımlarının hepsi çok güzel ve farklı. Blogrlar için en büyük sorun bloglarının istediği görüntüye ulaşamaması galiba :) Benim için de en büyük sorun blogumun istediğim görüntüye ulaşamaması :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Kitap güneşim..yazarına hitap etmesi için insanın kendinden bişeyler katması gerek her şeyde öyle değil mi zaten?
   Sevgiler ;)

   Sil
 4. Karşılaşmalar ve güzel sonuçları.

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel tasarlamışsınız elinize sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel gören gözlerinize sağlık teşekkür ederim.

   Sil
 6. Çok güzel ve derli toplu olmuş.Sıkışırsak biz de size başvuralım öyleyse :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim elbette evelallah her zaman sevgiler :)

   Sil
 7. Hayırlı olsun yorumlarını benden esirgemeyen kardeşim. Yeni ve yüreği güzel arkadaşlar tanıman dileğimle. Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rabbim güzel insanlarla karşılaştırsın inşallah herkesi çok teşekkür ederim.

   Sil
 8. Eline emeğine sağlık bence çok hoş olmuş :)

  YanıtlaSil
 9. Çok sade ve şık olmuş. Güzel yazılar yazsın inşallah keyifle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yazıları çok faydalı istifade ediyoruz sevgiler teşekkür ederim.

   Sil
 10. Çok güzel olmuş bol bol paylaşımlarınız olsun.

  YanıtlaSil