19 Eylül 2016

Şablon Tasarımları:Lokum Çocuk Kütüphanesi-Nazlı Çiçeğim-Kadın GirişimHayırlı sabahlar güzel bir hafta dilerim herkese..nicedir buraya şablon tasarımı yayını girmedim,tüm çalışmalarımı Deyabo Design bloguma aktarmadan evvel gözlerimdeki yorgunluk sebebi ile Dünya Göz hastanesi'nin yolunu tutmak zorunda kaldım,şükür ki gözlerimde gözlük gerektirecek her hangi bir sorun yoktu bunu duymak bile rahatlatıcı,gözlerime zulmettiğim ise gerçektir şüphesiz :)..

Doktor ziyaretinden evvel ve sonrasında hazır olup henüz tanıtmadığım çalışmaları tanıtmaya geldi sıra,daha fazla beklemenin bir anlamı yok çünkü şablon tasarımlarına aynen devam etmek istiyorum..

Benim için her zaman tutkulu bir hobi olduğunu dile getirdiğimi bilir yakından takip edenler karşınızda da bu tukunun en son ürettikleri var.

EN SON YAPILAN ÇALIŞMALAR

NAZLI ÇİÇEĞİM


Bu narin blog da ikinci kez tarafımdan yenilendi,blog yazarların çoğu yayınları dışında günümüzün ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak şablonlarını mobil uyumlu hale getirmeye başladılar.Bu kesinlikle yapılması gereken bir şeydir,çoğumuz gerek blog gerek sosyal medya olsun internete cep telefonumuz veya tabletlerimiz ile girmeyi tercih eder olduk...
Bugün tanıttığım tüm şablonlar son derece SEO uyumludur,dolayısıyla yayının Google'ın olabilecek en iyi sıraya çıkmasını kolayca endekslenmesinde katkıda bulunmaktadır.

Canlı olarak görmek için:Nazlı Çiçeğim


KADIN GİRİŞİM


Kadın Girişim ikinci kez tarafımdan yenilenen bir mekandır.Mobil uyumlu her cihazda görünümü şahanedir,anasayfanın ilk konusu geniş resimli olup altında yer alan konular ikişer ikişer sergilenmektedir.Yayınların tümü devamını oku özelliğini taşır.

Canlı olarak görmek için:Kadın Girişim

LOKUM ÇOCUK KÜTÜPHANESİ


Şablon tasarımı oldukça detaylıydı zaman aldı haliyle ancak çok tatlı bir blog olduğu tartışılmaz,günümüzün ihtiyaçlarına birebir karşılık vermektedir.Tüm cihazlarda son derece uyumlu kullanımı rahattır.Ayrıca diğer tüm çalışmalarım gibi ballıdır,Google şablon değişikliği ardından üzerinde çalıştığım bloglara farklı bir gözle bakıp yükseliş sağlıyor..

Canlı olarak görmek için tıklayın:Lokum Çocuk Kütüphanesi


Hepsi hayırlı olsun hepsi seve seve kullanılsın inşallah :) 


Şablon tasarımı hakkında daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlar İLETİŞİM formunu kullanıp anında bana ulaşabilirler veya yorum kutusunu da tercih edip geri dönüş için mail adreslerini bırakabilirler.Herkese sevgiler :)


Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez :)

13 yorum:

 1. aslında bizim de bir değişime ihtiyacımız yok değil. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki de bu konuyu daha detaylı konuşmamız lazım ;)

   Günaydın.

   Sil
 2. Bayılıyorum tasarımlarına :)

  YanıtlaSil
 3. Ellerinize saglık cok güzeller :)

  YanıtlaSil
 4. Ellerine sağlık, bilmiyordum bu yönünü. Yine şaşırttın beni :)

  YanıtlaSil
 5. Rastlıyordum size: ama takip deeptone duyurusundan sonrayaymış kısmette. Merhaba.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her şeyin bir zamanı var tabii ki evet kısmet bugüneymiş ben sizi okuyorum yalnız yorum yapmadığım için haberdar olmamanız çok doğal benim hatam,hoş geldiniz.

   Sil
 6. Tasarımlarınızı çok beğendim ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 7. Hazır temaları kullanarak bu tasarımları siz mi yapmış oldunuz şimdi ? Hazır temalara header yapıp renk değiştirerek tasarımcı olunuyor yani :)) Kendi kullandığınız tema bile hazır...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hased kötüdür,insanın iyi amellerini yakar kardeşim,size kolay gelende emek vardır ona saygı göstermek bile erdemdir..gıpta eden bir kalbe sahip olmanız dileğiyle ile.

   Sil