27 Eylül 2016

Hangi Blogları Okuyorum #4


Hemen hemen her gün yeni bir blog ile karşılaşıp yeni bir insanın dünyasına girmiş oluyorum..blog alemi bu yüzden güzeldir!dedirten bir hal..ki blog alemi sana yakın,cana yakın,hayata yakın ilgi alanlarına yakın bir insana rastlamanın en güzel yoludur günümüzde..blogu olan,blog sahibi olan kolay kolay yalan söyleyemez,samimiyetinden kolay kolay ödün veremez,blogcu dürüst olur çoğunlukla,şirin olur sempatik olur kısaca gerçek hayatta olamayıp olmak istediği her şey bu alanda bu mekanda oluverir..

Epeydir okuduğum bir kaç blogu sizinle de tanıştırmak istiyorum bugün,üçü de birbirinden tatlı samimi ve sempatik hanımefendiler..

Hanımefendi dedim de ilk başta ondan bahsetmek olmazdı sanırım..


İSTANBUL HANIMEFENDİSİ


Akla hayale gelmeyen dünyada varlığından haberiniz olmayan ürünler,bitkiler,tarifler ile şaşırtan blog ve tatlı sahibesi..
Selam olsun...güzelliklerin devamı hep mi hep olsun.

Ziyaret için:İSTANBUL HANIEMFENDİSİMARİFETLİ MUALLİM


O bi şirin bi marifetli bi tatlı muallim...
Kız muallime neler yaptın neer diktin yine,gördüüüm görüdüm ama yorum yapamaya vakit bulamadım,ezeli kusurum(bağışlarsın dimi?)...

Takip edin bu kızı,yaptıklarına iyice bakın derin,bir gün ünlü de olabilir ;)

Ziyaret içim:MARİFETLİ MUALLİM
İÇİMDEKİ MASAL DÜNYASI


Gezgin misin sen,bilgin misin sen nesin?..içindeki masal dünyasına yolculuk yaptıran tatlı bayan!...acep şu anda hangi ülkede hangi şehirdesin..
Şirin şey seni!...

Okunası bir blog,eli de kalemi de marifetli ve güzeldir..tavsiye ederim.

Ziyaret etmek için:İÇİMDEKİ MASAL DÜNYASI

Güzel bloglar güzel insanlar bunlar,bi uğrayın derim ;)

Sevgilerimle..Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

28 yorum:

 1. hemen bir ziyarete gidilmeli o zaman... sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Demin İstanbul hanımefendisi'nin boza yazısını keyifle okumuştum. Digerlerine gidiyorum ins. Güzel bloggerlar güzel bloglar öneriyor her zamanki gibi. Teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her yazısı bilgi dolu..ben teşekkür ederim.

   Sil
 3. içimdeki masal dünyasını da takip ediyormuşum ;) blog değil de kendi ismiyle tanıyınca tıklamadan farketmedim ;) marifetli hanıma da üye oldum. Maaşallah. Darısı basımıza elinden gelmeyen yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumlarda kendi adı çıkar doğrudur adı da güzeldir hani;)

   Sil
 4. Ne güzel anlatmışsın, hemen ziyarete gidiyorum :)

  YanıtlaSil
 5. Hepsi de birbirinden güzel bloglar :) Hemen takibe aldım. Önerilerin için teşekkürler Sevgi Abla :)

  YanıtlaSil
 6. ÇOk teşekkür ederim Değmesin Yağlı Boya. Onur duydum bu güzel bloğunda benim de adımın geçmesine. Çok çok mutlu oldum güzel sözlerin için.
  İçimdeki Masal Dünyası'nı severek takip ediyordum ama Marifetli Muallim ile hemen tanışmaya gidiyorum. Çok teşekkürler.
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Marifetli muallim kardeşimiz yeni sayılır ama çok sevileceginden eminim,teşekkür ederim hoş geldin.

   Sil
 7. Ay canım benim, çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin, tatlı sözlerin için. Hem çok sevindim hem mahçup oldum. Blog benim için ayrı bir dünya, sanal sınıfına koyamayacak kadar özel. Ve senin gibi değerli insanlarla yazılarda da olsa buluşabilmeyi çok sevdim. Bir gün karşılıklı kahve içmeyi, muhabbet etmeyi de umuyorum seninle. Tekrar teşekkür ediyorum canım. En içten sevgilerimle ❤

  YanıtlaSil
 8. Bana doğum günü hediyesi bugün bu haber :) Çok duygulandım gerçekten.Blog ortamındaki sanal ama samimi ilişkiler ( sanal değil de aslında sadece yüz yüze görüşemediğimiz diyelim.) çok hoşuma gidiyor .Yeni sosyal mecralarda dönen hasetliğin bloglarımıza uğramaması dileğiyle buralar hep benim evim. Bağışlamak nice laftır bu listeye girmek benim için tüm yayınlarıma en büyük yorumdur :)
  Diğer sayfaları bilmiyordum hemen onları da ziyarete gidiyorum :)

  Ve tekrardan teşekkür ediyorum inşallah tanışmak da nasip olur :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayat çok enteresan kuzum hiç belli olmaz kim nerde nasıl gelir yüzyüze hiç belli olmaz ;)..blog aracılığı ile çok güzel insanlar tanıdım ben de dileğim evet hiç değişmesin buralar.
   Sana çok mu çok başarılar dilerim Allah seni hep sevsin ;)

   Sil
 9. Oooo süper! Bakalım o zaman... :) Instagram olunca bloglardan uzaklaştı herkes ama ikisinin bir dengesi olmalı. Blogsuz olmaz! :)

  Bu arada, Instagram'ınız var mı? Ben orayı da aktif kullanıyorum, varsa beklerim! :)
  sevgiler, iyi akşamlar... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bloglar hep olsun!...aynı düşünceler bende de var blogu ihmal etmemek lazım güzel burası çünkü değerini bilmeliyiz...ben de blog adımla instagrdayim hesap adınızı verseydiniz keşke:(

   Sil
 10. hemen bakalım yeni blogları keşfetmeyi seviyorum :))

  YanıtlaSil
 11. Severek takip ettiğim bloggerlar :)

  YanıtlaSil
 12. İçimde ki masal dünyası ile İstanbul Hanımefendisini biliyorum ve bende uğruyorum zaman zaman :) Marifetli Muallimi de tanıyalım bakalım ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Muallimimiz çok yeni sayılır daha ancak seveceğinden eminim.

   Sil