12 Mayıs 2016

Gezgin Bebek Derin - Yeni Şablon


GEZGİN BEBEK DERİN hem yayında hem yollarda..çok tatlı çekirdek bir ailenin doğa içinde geçen gezilerini,kamplarını kısaca maceralarınna ev sahipliği yapacak şirin bir blog tasarladık..

Blog hakknda-Kendi dillerinden:

Seyahat etmeye henüz 1 aylıkken başlayıp 2.5 aylıkken kamp çadırında uyuyan Derin haftanın 4 günü Artvin'in Arhavi ilçesinde, 3 günü ise Gürcistan'ın Batum kentinde yaşayan enternasyonal bir bebektir.

Amacımız Derin ile biriktirdiğimiz anıları kayıt altına almak,olursa birilerine ilham olmak, insanları çocuklarıyla gezmeye ve doğayı sevmeye teşvik etmektir.Şablonu canlı olarak görmek ve bu ailenin maceralarına katılmak için:Gezgin Bebek Derin

Sipariş veya bilgi almak için:İLETİŞİM'sayfasına geçebilirsiniz..
Güzellikler dilerim..
Sevgiyle kalın..
Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

1 yorum:

  1. Sevgi hanım
    Çok çok çok teşekkür ederim. Burada bize yer ayırmanız ne büyüklük, ne gönlü güzelliktir! Blogumu her gün biraz daha güzelleştiren sihirli elsiniz adeta... rabbim iyi niyetinizi, güzel yüreğinizi hiç bir zaman karşılıksız bırakmasın...
    Hiç tanımadığım, görmediğim, sesini bile duymadığım birine nasıl sevgi beslenir öğrettiniz bana...
    Kucak dolusu sevgiler...

    YanıtlaSil