1 Mayıs 2016

Film Gecesi/Dedemin Fişi


Herkes dedenin ölmesini bekliyor..beyin ölümü gerçekleşmiş ancak dede henüz makinelere bağlı olarak bitkisel bile olsa hayattadır.Paylaşılması gereken büyükçe bi miras var..
Amca yeğen ile yeğen amca ile kardeş kardeş ile eşler eşler ile bi anlaşmaya varamıyor .Miras bi türlü paylaşılamıyor. .ve içinden geçen onca komik hadise..ormanda ayı mafya anası rolünde Ayşen Gruda ve daha neler neler..

Geniş bir aile geniş bir kadro..Güldür güldür ekibi filme hem neşe hem canlılık katmış. .Güldür güldür show'u başka evlerde denk geldiği için bir veya iki kez izlemiştim baştan sona bile değil. .hiç gülemedim diyebilirim ancak bu film çok başka olmuş. .gülemiyorum diyen varsa izlemeli nasılsa gülerim diyenler de gulemeyenler ile izlemeli..çok keyifli bir filmdi..kitap okumaya niyetlenmistim ancak film öyle akıcı ki kitabı unuttum baktım sonuna gelmişim filmin.

İlk kez olarak da kakuleli kahveyi denedim.
Kahveyi de filmi de tavsiye ederim..ikisi de pek keyifli..
Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

10 yorum:

 1. Ne tevafuk ben de dün kakuleli kahve içtim ilk defa. :) Yalnız ben çok tavsiye edemeyeceğim. Bugün de menengiç kahvesi içtim. O da çok hoşuma gitmedi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sana burdan kakule göndereyim bi de onunla dene :)

   Sil
  2. Bizim içtiğimiz umreden geldi. Galiba yeşil kahve ile yapılmış. Kahveden çok bitki çayına benziyor.

   Sil
 2. film ekibi güzel gözüküyor :)
  kakuleli kahve tamam aklımda, iyi pazarlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bi içimden sonra müptelası oldum diyebilirim sade içesim yok artık Türk kahvesini..hoş geldiniz iyi haftalar dilerim ben de :)

   Sil
  2. Toz halinde benimki tadı ince ama fark ediliyor kahveyi bastırmadan..göndermek isterim :)

   Sil
 3. Ben zaten bu kadroya bayılıyorum. Ayrıca şu aralar Türk filmlerine sardım. Bunu da hemen izleyeyim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Son zamanlarda ben de öyle eşim sayesinde daha çok türk filmleri özler oldum film dediğim gibi oldukça keyifli mutlaka izle :)

   Sil
 4. ekip güzel görünüyor. deneyelim o halde. :) inceleme için teşekkürler :)

  YanıtlaSil