8 Nisan 2016

En Sevdiğiniz Yemek Tarifi Hangisi?Gün yemek tarifleriyle başladı,yapıp da sürekli olarak menümüzde yer alan bir çok tarifimin blogumda yer almadığını görünce eklemeye karar verdim..art arda tarif girmemin sebebini açıklamak istedim ve bunun yanısıra evde yapılan yemeklerimizin favorilerini hem paylaşmak hem de sizin favori tariflerinizi sormak istedim..

Var mı favori tarifiniz?..deneyip mutlaka ama mutlaka yapılması gereken yapılacak yemekeler arasında yer alması gereken dediğiniz hatta sizden tarifini istedikleri bir yemek tarifi?

Çok memnun olurum paylaşırsanız eğer!.. ve memnun olmaktan ziyade deneyip fikir ve düşüncelerimi buraya da aktarmak isterim..

Tarif blogunuzda yayın olarak mevcut olabilir..linkini ekleyebilirsiniz.Link eklemeyi bilmeyenler buraya bakabilirler.
Tarif başka her hangi bir sitede olup deneyip memnun kaldığınız için yine aynı şeklide link olarak yorumunuzda yer alabilir..

Favorilerinizi bekliyorum!En favori tarifini benimle de paylaşır mısın?Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez.Blogumu oku,sana da iyi gelecek:)

9 yorum:

 1. Kendi başıma yaşarken biber melemenini çok severdim. Şimdi çocukların etkisiyle etli yemeklere döndük malesef..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çocukların etkisi oluyor bazen evet zararı yok Saadet hanım siz yine de arada yapın. .küçük bir jest olur kendinize ;)

   Sil

 2. <a href="http://metebilge.blogspot.com.tr/2014/07/patlcan-soslu-spagettinin-sosu.html?m=0>Bunu da herkes çok sever</a>

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aa bu niye olmamış, kızdım bak şimdi :)

   Sil
  2. Sanırım bu kod eksik kalmış ;)

   Sil
 3. Benim favorilerim her zaman salata çeşitleridir. Hepsi benim canımdır :) Ama bloğumdaki kısır ve tavuk salatasının yeri ayrıdır.

  http://annemutfakperisi.blogspot.com.tr/2016/03/anne-mutfak-perisi-kisiri.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ellerinize sağlık İlknur hanım kısır tarifini ödül de almıştı yanlış hatırlamıyorsam. .maşallah.

   Sil