27 Ocak 2015

Resimlere Logo Nasıl Eklenir?


Hayırlı günler dilekelrimle..benden logo ekleme konusunda yardım isteyenler için resimlere logo eklemeyi anlatmak istiyorum bugün..dilerim faydalı ve yardımcı olabilirim..

İnternetten bedava ve kolayca bilgisayarınıza indirebileceğiniz bir program ile tarif vereceğim için programın bilgisayarınızda önceden kurlmuş olması gerekmektedir dostlar.

Photoscape programı resim düzenleme ve toplu boyutlandırma gibi daha bir çok şeyde işinize yarayaxaktır mutlaka biraz incelemenizi tavsiye ediyorum..linke tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz..
Programı indirip kurduktan sonra karşımıza ana menü çıkacaktır..Bende Yunanca olduğu için değişiklik sizi şaşırtmasın sizin indireceğiniz muhtemelen Türkçe olacaktır.


                          Programı açıp dilediğimiz resmi  DÜZENLEYİCİden seçiyoruz
Masaüstünden veya masaüstünde duran (üst resim sol taraftan)herhangi bir klasorden seçimimizi yaptıktan sonra resim açılmış olacaktır.

 Bu fincanlı resimde çalışacağım için devamı bu resim üzerinde anlatacağım..Alttaki seçeneklerde pembe ok ile işaretlediğim NESNEye tıklayarak logomu kayıtlı olduğuı yerden almak ve resmin üzerine eklemek için seçiyorum..Logo pencereye geçince dilediğimiz yere koyup büyütebilir veya küçültebiliriz işlemi bitince kaydediyoruz..

Umarım oldukça işinize yarayacaktır..yapacak olanlara kolaylıklar sorusu olana ise yorum kutusuna buyrusunlaaaar derim :)

Sevgilerimle...


OKUMAK İSTERİM
PAYLAŞ: