21 Ekim 2015

Tasarım Sever Tasarım Öneririm - matbuu.com


Güzel anılarım güzel günlerim ve bunların yanısıra güzel çalışmalarım var ;)
Tasarım ile ilgili titizliğimi az çok fark etmişsinizdir bunun yanısıra yaptıklarım dışında benimle aynı alanda olan veya ilgi alanıma giren tasarım ile ilgili tasarımlar ilgimi çeker zaman zaman ilham sebebim olmuştur .

Sizinle çok güzel bir site paylaşmak istiyorum ..Burada bir çok ürün var bir çok yeni fikir bir çok kolaylik bir çok özel anlarımızı bir anlamda hapsedip canlı tutacak binlerce fikir var..

Tasarım meraklısı iseniz (benim gibi)kendi çalışmalarınızı veya arzu edilen görseli kullanarak cici kahve kupaları şirin anahtarlıklar masa saatleri mousepad'lar gibi günlük olarak elinizin altında sizin seçtiğiniz yani bir bakıma özelleştirilmiş  objeler tasarlayabilirsiniz.

Evimde kullanmak üzere veya hediye edilmek üzere bir çok şeyi özenle seçmek istiyorum..küçücük bir şey olsa bile farklı olmasını istiyorum..bazen hızlı yaşam buna izin vermiyor bu durumda iki tık ile hazırlayabilleceğim kısa sürede elime ulaşacak çözümler isterim..bahsettiğim sitede hediyelik de var daha kurumsal ihtiyaçlar için çözümler var.

Takvim,broşür,kartvizit gibi isterseniz kendi el emeğiniz ve zevkinize göre bir çok ürün üretebilirsiniz..

Çok sevdim!


Göz atmanızı öneririm zira ürünler ve sayısız seçimleri bu siteyi favori sitelerimiz arasına katmaya yetiyor.

Bookmark mutlaka ;)

Tasarımı sever biri olarak ve tasarım hayatımın bir parçası olduğu için bu yeteneğimi daha geniş kitlelere ulaştırmada da bana imkan veriyor..yani matbuu.com bana bir mağaza açma imkanı dahi veriyor..ilk firsatta bu guzel hizmetten de faydalanmak istiyorum..

Mutlaka ziyaret edin..

Siteyi incelediğimde oturma odam için istediğim resmi tablo yapabileceğimi de görünce hele fiyatları da inceleyince çok sevdiğim tablonun karşımda durduğunu nerdeyse görür gibiyim :)
Değmesin Yağlı Boya
Değmesin Yağlı Boya

Değmesin Yağlı Boya bir hayat blogudur yani hayatta ne varsa burda da vardır.Konular özenle seçilir güvenle okuyucularıma sunulur çoğunlukla da hepimize iyi gelir,yayınlar özgün ve orjnaldir kopya yapılmaz yapılmasına rıza gösterilmez :)

2 yorum:

  1. Mağazan olursa tasarım çeşitliliğinden dolayı bir çok Kişiyi çekeceğine eminim. Bir zamanlar fotoğrafçının birine oldukça yüksek ücrete ilk çocuğun resmini yağlıboya tablo gibi çıkartırmıştık 2. Ve 3. Gelince kıskançlık olur diye kullanamıyoruz ailece bir tablomuz olsa isterdim bakıyım ben de sitedeki fiyatlara ;)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Fırsat ve zaman kolluyorum..inşallah bakalım ;)

      Sil