23 Mayıs 2013

EZEL'LE-Her gune bir tarif-Sablon Tasarimi


Selamunaleykum sevgili kardeslerim..
Blogdan uzak oldugum surece sesime ses veren destegi ve guzel yonlendirmeleri,dinleyen kalbiyle yardimlarini esirgemeyip onca telas onca isi gucu ve yogunluguna ragmen yanimda olan herkese tesekkur ediyorum ..
Bu guzel insanlardan birisi de EZELLE blog sahibesi can Fatmam..

Elimin uzun sure klavyeye gidemedigi bir donemde Fatmam icin ozel olarak kendisine ve ziyaretcilerine enerji verecek capcanli bir tasarim hayal etmistim..insallah o canliligi ve tazeligi yakalamisimdir kardesim :)..Sevgili kardesimin bloguna mutlaka ugramanizi guzel tariflerini evde bulunan malzemelerle denemenizi tavsiye ederek canli olarak sablon tasarimini da gormek icin:Ezel'le demeniz yeterli..

Bugun cok guzel bir kurabiye tarifi var ki her anne bocuklerine bundan yapmali,once ben :)Sablon tasarimlariniz icin detayli bilgi buradan alabilirsiniz:Bende istiyorumAllah verimli,bereketli,suurlu bir gun gecirmenizi nasip etsin kardeslerim..

OKUMAK İSTERİM
PAYLAŞ:

22 Mayıs 2013

Çay Şekeri - Yeni Şablon


Yemek sevdalısı nazik ve muhabbeti güzel bir insanın bloguna hoş geldiniz..Aramıza yeni katıldığı için biraz desteğe ihtiyacı var...

Canlı olarak görmek için:ÇAY ŞEKERİ
Tasarımlarım ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için: İLETİŞİM formunu kullanabilirsiniz - Bu güne dek yapılan bütün şablon tasarımlarıma ve daha fazlasına ulaşmak için BURAYA tıklayın.

Şablon tasarımları ücretlidir.OKUMAK İSTERİM
PAYLAŞ:

17 Mayıs 2013

Kalem Darbesi - Yeni Şablon


Kitap severlerin özellikle seveceği kendine özgü yorumları ve yayınları ile aramızda bulunan Kalem Darbesi blogunu ikinci kez yeniledik..:)

Sevgili sahibesine bol paylaşımlar hayırlı uğurlu olmasını dilerim...

Canlı olarak görmek için:KALEM DARBESİTasarımlarım ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için: İLETİŞİM formunu kullanabilirsiniz - Bu güne dek yapılan bütün şablon tasarımlarıma ve daha fazlasına ulaşmak için BURAYA tıklayın.

Şablon tasarımları ücretlidir.
OKUMAK İSTERİM
PAYLAŞ: